Aktuality   |   Diskusní Fórum   |  Oceán Parties   |   Fanziny  |  Diskografie  |  Texty   |  Historické články   |  Další  projekty  |  Odkazy

OCEÁN PARTIES:  2004 - 2011

 

Po přelomu tisíciletí se vody oceánských fanoušků začaly mírně vlnit. Vydavatelství Bonton vydalo v reedici Oceánská alba, v Brně proběhlo pár "Nocí pod Pyramidou Snů", a tak se začaly množit hlasy, že by bylo dobré zase jednou uspořádat sraz Fanclubu. Nakonec to dopadlo touto velmi povedenou akcí, pod DJskou taktovkou  Adarhaze, a s vystoupením  hostů - českobudějovických Love Gangsters. Akci navštívil, a s fanoušky si povídal i Honza Vozáry.

Fotky od Mirage

Fotky od Martyho

 

Další pokračování Oceánské party uspořádal Robert Žák z kapely Phonetix, kteří zde vystoupili spolu s plzeňskou new-romantic formací Helios. Za DJ pultem se objevil opět osvědčený DJ Adarhaz. Byla to rovněž povedená akce, byť asi nejméně zdokumentovaná...:)

 

Pár fotek...

 

Od této akce se již pořadatelský tým naposledy změnil, a ustálil se na dvojici Sinus & Ivan V. Ročník 2006 přinesl hned dvě překvapení najednou : návštěvu dvou protagonistů bývalého Oceánu. Přišel se podívat textař Petr Hons, a pak také Petr Muk. Ten sice prohlásil že : "se přišel hlavně podívat na své kamarády z Jerusalem", ale nakonec nezůstalo jen u podívání, a zajamoval si s nimi pár písní. Celý večer pak završili svým setem ostravští Hrabě X.

Fotky od Mirage

Fotky od Hanky

 

Party pro rok 2007 byla opět s návštěvou Honzy Vozáryho. Toho jsme si mohli vychutnat zase ve svém živlu za elektronickými bicími, v jeho projektu Banana Zeros, který provozuje spolu s Romanem Špičkou. Také jsme opět přivítali Hrabě X, kteří zde pokřtili svůj nový singl Dech. 

Zde jsou fotky z party od Hanky :

Foto: koncerty

Foto: publikum

Foto: lidé

 

V roce 2008 vydal Petr Hons knihu 44 + 4 blízké životy, a na jejím křestu se setkali všichni členové Oceánu. Rovněž se objevily první zmínky o možném návratu. Zatím vše bylo ve fázi čekání, a to jsme si zkrátili touto akcí. Zahrát přijeli Datwerk, kteří se na pódia vrátili po delší odmlce.

 

Fotky z akce

 

Na akci v roce 2009 jsme si znovu  pozvali budějovické Jerusalem, kteří zde předvedli svůj nový materiál, ale i staré kusy a zajímavé předělávky. Petra Muka sice nepřilákali (jako před 3 lety), ale party to byla opět vydařená :)

 

Fotky z akce

 

Rok 2010 poznamenala tragická smrt Petra Muka. Oceánský sraz se tedy nesl hodně ve znamení nostalgie... Svojí vzpomínkou přispěl i nově seskupený Oceán s Jitkou, kteří pár týdnů před akcí nacvičili tři písně. Ty pro velký úspěch odehráli hned dvakrát...

Fotky od Martyho


Na tento comebackový koncert jsme chtěli mít kvalitní vzpomínku, takže jsme oslovili profi agenturu pro natočení celého setu, a tady je výsledek : 

 Video: Dávná Zem + Padají Koně + Aha 

 

Na této akci vystoupil opět Oceán, tentokrát již s plným setem, s novou písní Odlesk Tvůj, a také  s písní Vidiny od Fiction. Pokřtili zde novou kompilaci Oceán - 2 a 3/4.

Videa od Tomáše ("Vincenta") :

Křest alba 

Čas 

Vidiny 

Vždyť Stačí 

Odlesk Tvůj 

V Náladě 

Jeden Den 

Sen o Měděných Jablkách 

 

 

 

 


OCEÁN NA FACEBOOKU :

OCEÁN NA YOUTUBE :


OCEAN.WZ.CZ
   (c) Adarhaz & Sin   2001-2016